Porozmawiajmy o Jaworznie: Osiedle prawie idealne – dlaCiebietv

Osiedle dla wielu idealne, które ma bardzo mało negatywnych cech, a jest jednym z największych w Jaworznie. Dlaczego wszyscy tam tak chętnie chcą mieszkać? 

Osiedle Podłęże w Jaworznie jest jednym z największych w naszym mieście, które złożone jest z licznych, wysokich bloków mieszkalnych. Jak się żyje na takim osiedlu? Zdecydowana większość ankietowanych odpowiada, że bardzo dobrze.

Zapytani przez nas mieszkańcy mówią wprost, że osiedle jest bardzo dobrym miejscem do życia. Chwalą sobie ciszę, spokój, bliskość osiedla do Centrum, miejsca do aktywności fizycznej oraz Park Podłęże. Park w szczególności przypadł do gustu mieszkańcom, którzy chętnie się w nim relaksują. Jeden z mieszkańców zachwalał także widok z okna na elektrownię. 

NIC BYM NIE ZMIENIŁA W TYM OSIEDLU – MÓWI MIESZKANKA JAWORZNA

Największym minusem są panujące i grasujące wszędzie dziki oraz wysoka trawa, która nie jest regularnie koszona, co sprawia, że jest bardzo dużo owadów, a osoby z alergiami mają więcej kłopotów. Niektórzy chętnie zobaczyliby także nowe orliki na osiedlu, więcej ławek do siedzenia oraz lepiej oświetlone parkingi.

Ciekawostką jest, że napotkaliśmy kilka osób, które mieszkańcami Podłęże są od niedawna i przeprowadzili się na osiedle nie tylko z innych rejonów naszego miasta, ale także z innych rejonów naszego kraju.

Osiedle idealne z małym wyjątkami — tak moglibyśmy podsumować wypowiedzi mieszkańców odnośnie do Osiedla Podłęże w Jaworznie.

Materiał pochodzi ze strony https://www.jaw.pl
#jaworzno #jawpl

źródło: youtube/ dlaCiebietv

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *