Przejdź do treści

Wybory ’90 – ciekawehistorie

  W związku z premierą tego filmu zrobiliśmy wydarzenie w kinie w Warszawie. Było tak dużo chętnych, że wielu osobom nie udało się kupić biletu.

  Dlatego postanowiliśmy zrobić kolejne wydarzenie na premierę nastepnego filmu, który ukaże się w czerwcu. Dokładnie 23 czerwca.

  Będzie to film Jarocin 84-24. Opowiadający o ludziach, którzy na początku 80. lat bawili się na festiwalu w Jarocinie. To też zarazem opowieść o kulturze punkowej. Wydarzenie, które organizujemy w warszawskiej Pradze Centrum będzie okazją do obejrzenia filmu, spotkania się z jego bohaterami oraz też pewną próbą „przeniesienia się w czasie” do wczesnych lat 80. Chcę przygotować dla was sporo niespodzianek związanych z tamtymi latami. Tutaj link do wydarzenia: https://evently.pl/events/4994-ciekawe-historie-premiera-filmu-jarocin-84-24

  Z niewiadomych mi powodów youtube co jakiś czas wyłącza możliwość dodawania komentarzy pod tym filmem. Włączam to ręcznie i po paru godzinach znów są wyłączone. Niestety uderza to w zasięg filmu. Zgłosiłem tę sprawę do supportu i mam nadzieję, że problem wkrótce zostanie rozwiązany.

  źródło: youtube/ ciekawehistorie

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *