Przejdź do treści

Uwięziona w Kielcach – niespodziewany vlog kielecki plus odgruzowujemy strych – Parantela

  Wsparcie kanału: https://patronite.pl/Parantela

  Pod koniec czerwca sprzedaliśmy nasze mieszkanie w stuletniej wrocławskiej kamienicy i powoli zbliża się dla nas czas przeprowadzki – trzeba więc przejrzeć i posegregować wszystkie nagromadzone przez 9 lat rzeczy! Zaczęliśmy od uprzątnięcia jednego ze strychów, gdzie odnaleźliśmy mnóstwo starych gratów, dziecięcych zabawek i tonę doniczek 🙂 Był fun w sprzątaniu i wspominaniu, a Szymon udoskonalał formę znosząc rzeczy z 5. piętra :))
  Z kolei w minioną środę Ania wybrała się do Kielc na rozmowę z producentem domów modułowych w sprawie budowy naszego nowego domu i… miała spore problemy z powrotem do Wrocławia, co zaowocowało całodzienną wędrówką i niespodziewanym zwiedzaniem Kielc 🙂 Też było fajnie!

  #vlog #budowadomu #przeprowadzka

  O nas

  Szymon i Ania Zielińscy – stare dobre od wieeelu lat małżeństwo i szczęśliwi rodzice dwóch długowłosych dziewuszek – Hani i Inki. Na kanale Parantela pokazujemy Wam kadry z naszego życia, dzielimy się naszymi pasjami i radościami. Parantela to wszystko, co nam bliskie, drogie i w jakiś sposób z nami związane. Będzie nam bardzo miło, jeśli rozgościcie się u nas jak w wygodnym fotelu i trochę nas popodglądacie i będziecie nam towarzyszyć w naszej życiowej przygodzie. Subskrybujcie po więcej, piszcie nam komentarze – bądźcie z nami – zapraszamy Was do bycia częścią naszej paranteli 🙂

  Prowadzimy również cudowny sklep internetowy z roślinami – www.jungleboogie.pl
  Zapraszamy też na kanał YT sklepu https://www.youtube.com/channel/UCT_ntcftq4HDwspcX7RaoOQ

  źródło: youtube/ Parantela

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *