Przejdź do treści

Obalanie Pomników – INFLUKALIPSA – Strzał z D – Z Dvpy

  WSPIERAJ KANAŁ – https://www.youtube.com/channel/UCNhtAn1MT600xiNiX8ErnyQ/join
  Cześć. Dzisiaj trudny temat, bo jest jak otwarta rana na którą sypie się ciągle sól i sok z cytryny. Wiadomym jest, że to nie koniec, więc cały czas pojawiają się nowe naziwska, nowe ksywy, nowe osoby. Oczywiście może to wpaść pod koła pociągu pod tytułem „polowanie na czarownice”, co spowoduje gorsza rzecz – sytuacje naprawdę ważne, które warto nagłośnić zostaną potraktowane jak błahostki, bo nikt nikomu ufać nie będzie.
  To moje środowisko. Środowisko, którym w tych konkretnych sytuacjach gardzę. jeżeli ktoś stosuje przemoc, szuka pociechy w 13letnich osobach, czy jest manipulantem w związku i nie szanuje drugiej strony, mimo, że walczy o jej prawa zagorzale w sieci, to niestety, ale jest na straconej pozycji.
  Pamiętajcie też o tym, że czyn, czynowi nierówny – nie powinno się wszystkich wrzucać do jednego wora, nawet, jeżeli się nie zgadzamy z tym co zastaniemy.
  To nie jest rozliczenie się i pokazanie – patrzcie, jacy Wy jesteście źli, a my kryształowi, bo tak jak mówię w filmie – nikt z nas nie jest kryształowy, każdy coś odwalił mniej, lub bardziej.
  Zachęcam zatem do chłodnej analizy, pochylenia się nad problemem i na przyszłość – nie stawiania pomników komukolwiek.

  Współpraca: zzzdupy@gmail.com

  INSTAGRAM
  http://www.instagram.com/programzdupy

  Montaż – Lolo
  Zdjęcia – Janek Oryl

  źródło: youtube/ Z Dvpy

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *