Przejdź do treści

Miller ostro o Nawrockim. “Przykro, że tacy ludzie sięgają po władzę” – polsatnews.pl

    00:00 Wprowadzenie
    01:47 – Przeszłość IPN, elity władzy i medialna hipokryzja
    04:35 – Polityka, Trump i amerykańskie wpływy w Polsce
    08:07 – Religia, symbole i kampania Trzaskowskiego
    13:42 – Wybory, repolonizacja i możliwe scenariusze po głosowaniu

    W programie publicystycznym były premier Leszek Miller skomentował medialne doniesienia dotyczące Karola Nawrockiego, prezesa Instytutu Pamięci Narodowej. W rozmowie padły mocne słowa. Miller wyraził rozczarowanie i zaniepokojenie informacjami dotyczącymi rzekomych niejasności w życiorysie Nawrockiego, a także jego kontaktów z osobami ze świata przestępczego oraz kontrowersyjnych okoliczności dotyczących użytkowania mieszkania.

    „Jest mi przykro, że ludzie, którzy starają się o tak wysokie godności, mają tego rodzaju życiorysy” – mówił Miller, podkreślając wagę transparentności i odpowiedzialności publicznych funkcjonariuszy.

    Były premier zwrócił uwagę na rosnącą skalę politycznej poprawności, zauważając jednocześnie, że sam nie zamierza jej ulegać. Wywiad przebiegł w atmosferze szczerości, a wypowiedzi Millera odbiły się szerokim echem wśród komentatorów życia publicznego.

    Więcej informacji na: http://www.polsatnews.pl/

    Polub nasz profil na Facebooku:
    https://www.facebook.com/polsatnewspl

    Polub nasz profil na Instagramie:
    https://www.instagram.com/polsatnews.pl/

    Polub nasz profil na X:
    https://x.com/PolsatNewsPL

    źródło: youtube/ polsatnews.pl

    Dodaj komentarz

    Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *