Mały tatuaż na nadgarstku – subtelna ozdoba

Damski tatuaż, który z pewnością przypadnie do gustu większości kobiet to ten, który znajduje się na nadgarstku. Minimalistyczny tatuaż nie odbierze dłoni kobiecości, a może się wręcz stać elementem wyróżniającym. Jeśli chcesz zrobić tatuaż, który w dodatku będzie pierwszy w Twoim życiu warto dobrać delikatny wzór, dzięki któremu sprawdzisz, jak czujesz się z taką wyjątkową ozdobą, która dodatkowo zostanie z nami na stałe. Proces tatuowania nie należy do najprzyjemniejszych, zwłaszcza w tym miejscu, gdzie skóra jest cienka, a dodatkowo znajdują się żyły. W takie sytuacji najlepiej sprawdzą się właśnie małe tatuaże, które nie sprawią tak długotrwałego bólu. 

Damski tatuaż – jaki motyw wybrać?

Tatuaż damski, który z pewnością przypadnie do gustu każdej kobiecie to niewielkie wzory, które zawierają motywy roślinne, zwierzęce, a także sentencje życiowe. Zawsze sprawdzają się elementy, które dla posiadaczki mają sentymentalne lub symboliczne znaczenie. Wzory tatuaży to bardzo indywidualna sprawa. Są jednak miejsca, które cieszą się niesłabnącą popularnością. Jednym z nich z pewnością jest mały tatuaż na nadgarstku. Jest to świetne miejsce również ze względu na to, że można go w razie potrzeby zakryć biżuterią, zegarkiem lub po prostu rękawem. Dobrym pomysłem będzie również wytatuowana bransoletka na nadgarstku. Kobiety uwielbiają także różne symbole na szyi, a także subtelne zdobienia między piersiami lub przy kostce. Bardzo elegancki i frapujący zarazem może być niewielki księżyc za uchem. Gwarantujemy, że każda kobieta doceni również napis, który oczywiście coś wnosi do jej życia. Możesz także zaczerpnąć inspirację z instagrama. Tam nie brakuje it-girls, które wyznaczają trendy również w tym zakresie. 

Minimalistyczny tatuaż – dlaczego jest tak popularny?

Pierwszy tatuaż można wykonać sobie w zasadzie w każdym wieku. Panie koło 40. roku życia chętnie wypadają motywy florystyczne, jednak mały wzór nawiązujący do pasji z pewnością przypadnie do gustu każdej kobiecie. Większość Pań przynajmniej w przypadku tych pierwszy tatuaży decyduje się właśnie na delikatne motywy, które mają oswoić nas z bólem. Wzór wybrać należy zawczasu i powinien być on jak najbardziej przemyślany. Ten tatuaż pozostanie z nami na zawsze. Dlatego nie zawsze warto sugerować się często spotykanym motywem. Wiele osób wybiera po prostu coś, co ściśle łączy się z ich życiem, a nawet tatuuje sobie imiona najbliższych. Pamiętaj jednak, aby wybierać jedynie dobrych tatuażystów, którzy faktycznie wykonają wzór taki jakiego oczekujesz. 

Opublikowano w

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.