Przejdź do treści

Hemp Gru / Hemp Groove Ft. KęKę, Paluch – To jest to Prod. Waco, Szwed Swd (Official Video)[DIIL.TV] – DIIL.TV

  Smart Link: https://open.spotify.com/track/0aY3486WwUvOQQ95K9FSA4?si=12553397aec84dec

  „Hemp Groove” to najnowsza płyta Hemp Gru. Formacja, która na stałe wpisała się w polski krajobraz muzyczny, jako jedna z największych legend polskiego rapu, obchodzi w tym roku dwudziestopięciolecie działalności artystycznej. „Hemp Groove” to ukoronowanie tej pięknej i długiej historii i dlatego jest to album pod każdym kątem wyjątkowy. Bilon i Szwed we współpracy z Wilkiem i Żarym, zaprosili do studia muzyków i razem przygotowali utwory, które łączą uliczny rap z żywymi instrumentami.

  „Hemp Groove” to pozycja obowiązkowa nie tylko dla każdego fana legendarnej warszawskiej formacji, ale również dla wszystkich miłośników dobrego klasycznego rapu.

  Audio:
  Hemp Gru / Hemp Groove Ft. KęKę, Paluch
  Tekst: Bilon, Wilku, KęKę, Paluch
  Perkusja: Paweł Kępiński
  Gitara: Mateusz Popiołek
  Klawisze: Kuba Uziębło
  Bass: Mateusz Gudelis
  Produkcja: Waco, Szwed SWD
  DJ: Dj Cent, Dj Vazze

  Video:
  Produkcja teledysku: sensi&.
  Zdjęcia / montaż: Paweł Poździk
  VHS: Szwed SWD
  Asysta + foto: Michał White

  KONCERT 25 Lat Hemp Gru
  BILETY: https://www.ebilet.pl/muzyka/hip-hop-…
  Już 9 października w warszawskiej hali COS Torwar odbędzie się wielkie święto hip-hopu! 25-lecie obecności na rapowej scenie świętuje bowiem Hemp Gru – jeden z najważniejszych składów w historii polskiego rapu i zarazem prekursorzy jego najbardziej hardcore’owego, antysystemowego oblicza. Hemp Gru bilety na koncert w Warszawie już dostępne.

  25 lat Hemp Gru – Warszawa, COS Torwar
  Wilku WDZ, Bilon, Żary, Szwed i DJ Cent zagrają przekrojowo, oferując konkretny przelot przez całą swoją dyskografię. Poczynając od kultowego „Klucza”, poprzez pamiętną „Drogę” i trylogię „JLB”, aż po zamykający oficjalny dorobek HG „Eter”. Będzie to więc najpełniejszy i najbogatszy ze wszystkich koncertów zagranych kiedykolwiek przez HEMP GRU. Artyści zadbali też o wyjątkową scenografię, która przeniesie w czasie na mokotowski street – tam gdzie wszystko się zaczęło…

  A skoro to urodziny, nie może zabraknąć gości! Gospodarze zapowiedzieli występy kilkunastu zaprzyjaźnionych artystów, wśród których są zarówno legendy polskiego rapu, jak i najmocniejsze obecnie postaci na rodzimej scenie.

  Ogłoszeni goście to: Molesta, O.S.T.R., Grubson, Paluch, Kali, Peja i DJ Decks, JWPBC, Nizioł, Avi, Dudek P56 oraz Kabe.

  Music video by Hemp Gru and Kali performing “Obudź się” (C) 2023 The Copyright in this audiovisual recording is owned by Warner Music Poland

  #HempGru #tojestto

  źródło: youtube/ DIIL.TV

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *