Przejdź do treści

1670 | Oficjalny teaser | Netflix – Netflix Polska

  Szlachta nie żartuje. Szlachta występuje w komedii!

  Jest rok 1670. Jan, głowa szlacheckiej rodziny i właściciel (mniejszej) połowy wsi Adamczycha, marzy o zapisaniu się na kartach historii Polski. Jego życie to pasmo sukcesów. Wszystko, co ma, odziedziczył sam, a całą resztę osiągnął ciężką pracą własnych chłopów. Jego ambitne plany zakłóca niełatwa codzienność właściciela ziemskiego: na sejmiku znów trzeba zawetować pomysł podniesienia podatków, zdemotywowani chłopi, córka sprzeciwia się wydaniu za syna magnata a w dodatku Rzeczpospolita szlachecka złośliwie akurat teraz chyli się ku upadkowi…

  W przerysowanym portrecie polskiej szlachty zobaczymy: Bartłomieja Topę (Jan), Katarzynę Herman (żona Zofia) oraz Martynę Byczkowską (córka Aniela), Michała Balickiego (syn Stanisław) i Michała Sikorskiego (syn Jakub). Premiera już w grudniu 2023.

  Subskrybuj: https://bit.ly/2vcumsf

  Informacje o serwisie Netflix:
  Netflix to jeden z największych na świecie serwisów rozrywkowych, z którego korzysta ponad 238 mln opłacających abonament użytkowników w ponad 190 krajach. Udostępnia on wiele gatunków filmów, seriali i gier w różnych językach. Użytkownicy mogą swobodnie uruchamiać, zatrzymywać i wznawiać odtwarzanie o każdej porze i w dowolnym miejscu, a także zmienić plan w dowolnym momencie.

  ➡️TWITTER: https://twitter.com/netflixpl
  ➡️INSTAGRAM: https://www.instagram.com/netflixpl/
  ➡️FACEBOOK: https://www.facebook.com/netflixpolska/

  źródło: youtube/ Netflix Polska

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *