Zapierająca dech w piersiach zjeżdżalnia z tektury – SPRYTNY SZLAM SAM

SPRYTNY SZLAM SAM – Zapierająca dech w piersiach zjeżdżalnia z tektury

Sammy chciał zrobić fajną zjeżdżalnię dla swoich ludzików Lego, ale okazała się ona katastrofą! Dobrze, że Sue zawsze mu pomoże! Dzisiaj zbudują bezpieczną zjeżdżalnię z tektury, na której przyjaciele Sama będą doświadczać dreszczyku emocji!

Będziemy potrzebować tektury, gorącego kleju, silniczka z przewodami i kilku innych rzeczy, o których opowiemy w tutorialu. Zrobimy stelaż i koła naszej zjeżdżalni, przyklejając do siebie różne elementy z tektury. Będziemy również potrzebować taśmy. Następnie przykleimy baterię i połączymy kabelki, aby nasz mechanizm zadziałał. Ostrożnie podczas pracy, kochani. Poproście kogoś dorosłego o pomoc!

Wzniesienie musi być dość strome, żeby było ciekawiej i bardziej ekscytująco! Oczywiście nie ma zjeżdżalni bez autka! Również zrobimy je z tektury. Potem przykleimy pasażerów i odpalimy samochodzik!

Ten projekt jest ekstra! Możecie go zrobić w domu i zostać właścicielem niesamowitej zjeżdżalni dla samochodzików!

PS Subskrypcje i lajki tylko zmotywują Sama do kręcenia dla was jeszcze więcej filmów. https://bit.ly/2YRvWNG

Wszystkie nazwy produktów i firm pojawiające się w filmiku są znakami towarowymi™ lub zastrzeżonymi® znakami towarowymi należącymi do odpowiednich właścicieli. Posługiwanie się nimi nie oznacza powiązania z daną marką ani korzystania z jej wsparcia.

Materiały stockowe: https://www.depositphotos.com
Muzyka: Epidemic Sound https://www.epidemicsound.com/

źródło: SPRYTNY SZLAM SAM

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.