Przejdź do treści

Urząd Transportu Kolejowego – transmisja widoku na Warszawę Zachodnią – Urząd Transportu Kolejowego

  Na kanale transmitujemy obraz dworca Warszawa Zachodnia. Kamera jest zainstalowana w pomieszczeniu biurowym Urzędu Transportu Kolejowego na 13. piętrze kompleksu biurowego Eurocentrum. Skierowana jest w stronę zachodnią w kierunku Pruszkowa i Ożarowa.
  Od 2020 roku dworzec jest przebudowywany. W poszerzonym kadrze po prawej stronie można obejrzeć fragmenty placu budowy od strony ulicy Kolejowej. Dach w środkowej części ekranu przykrywa już przebudowaną część dworca – perony od 4 do 8. Po lewej stronie widać peron 1. obsługujący linię WKD częściowo przysłonięty przez fragmenty elewacji oraz peron 2. obsługujący ruch podmiejski (obsługa zawieszona do początku września 2023 r.). Pozostałe perony są w przebudowie.
  Przed rozpoczęciem przebudowy dworzec Warszawa Zachodnia zajmował pierwsze miejsce pod względem liczby obsługiwanych pociągów – było ich ponad 900 na dobę.
  Stały link do transmisji https://www.youtube.com/c/UrządTransportuKolejowego/live
  Tablica odjazdów: https://portalpasazera.pl/Wyswietlacz?sid=EqhgWjzN93g1B7Y98CTGRy97IivLuSYIi8ehbwOefDD2wgQnaonLmegVNHHja4mGErumRzADy8yT88GQw5Bu7zKb8aMwbKGR1HCI0AH9BqCk6JB65s3zdrA0JcchRGvN

  źródło: youtube/ Urząd Transportu Kolejowego

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *