PORADY DLA DOMU || WSKAZÓWKI NA SPRZĄTANIE KUCHNI, ŁAZIENKI I SYPIALNI – 5-minutowe Sztuczki

5-minutowe Sztuczki – PORADY DLA DOMU || WSKAZÓWKI NA SPRZĄTANIE KUCHNI, ŁAZIENKI I SYPIALNI

REWOLUCYJNE PORADY DOTYCZĄCE SPRZĄTANIA ORAZ WYSTROJU CAŁEGO DOMU

Warto od czasu do czasu przeprowadzić gruntowne sprzątanie i przy okazji pozbyć się gratów. W przedsięwzięciu tym z pewnością pomogą wam wskazówki przedstawione w dzisiejszym filmiku.
Pilota do telewizora wyczyścicie dokładnie przy użyciu slime’a – przyklei się do niego cały brud. Ten sam trik możecie zastosować czyszcząc od środka samochód. Pocierając slime w trudno dostępnych miejscach między siedzeniami pozbędziecie się okruchów, kurzu i brudu, a nawet brokatu.
Możecie sprawić, że lustra oraz chromowane przedmioty w domu będą błyszczeć, przecierając je szmatką z pastą do zębów.
Pleśń na fudze w łazience usuniecie gorącym klejem.
Pokażemy wam też, jak uporządkować rzeczy w kredensie przy pomocy puszki oraz fidget spinnera. W ten sposób nic nie wypadnie z szafki i każdy talerz będzie łatwo dostępny za jednym obrotem.
Aby usunąć z patelni przypalone resztki, nagrzejcie patelnię, a następnie przetrzyjcie ją połówką pomarańczy. Kwasek zawarty w owocu zrobi resztę.

Znaczniki czasu:
0:07 – Rady dotyczące czyszczenia i organizowania
3:28 – Jak odetkać zlew
6:46 – Oryginalne zastosowania przedmiotów codziennego użytku
10:30 – Jak wycczyścić wentylator
13:52 – Jak ostrzyć noże

Niniejszy filmik stworzony został w celach rozrywkowych. Nie gwarantujemy jego kompletności, bezpieczeństwa czy niezawodności. Wszelkie działania podejmowane w związku z informacjami zawartymi w tym filmie podejmowane są na własne ryzyko i nie ponosimy odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody lub straty. Chcąc samodzielnie wykonać obejrzany materiał, widz ma obowiązek kierować się kryteriami właściwej oceny i zdrowego rozsądku oraz zastosować właściwe środki ostrożności.

Filmik może zawierać działania wykonywane przez naszych aktorów w kontrolowanym środowisku. Jeśli planujesz samodzielnie wykonać obejrzany materiał, powinieneś kierować się kryteriami właściwej oceny, zdrowego rozsądku oraz zastosować odpowiednie środki ostrożności.

—————————————————————————

Zasubskrybuj nasz kanał:

5-MINUTOWE Sztuczki: https://goo.gl/6wuSmZ

Materiały stockowe (zdjęcia, filmy i in.)

https://www.depositphotos.com

https://www.shutterstock.com

https://www.eastnews.ru

Muzyka według Epidemic Sound: https://www.epidemicsound.com/

źródło: 5-minutowe Sztuczki

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.