„Jestem uodporniona na hejt”. Muzyczna pogawędka z Magdą Beredą, czyli rozśpiewaną gwiazdą YouTube’a – naTemat.pl

naTemat.pl – „Jestem uodporniona na hejt”. Muzyczna pogawędka z Magdą Beredą, czyli rozśpiewaną gwiazdą YouTube’a

W wieku 15 lat odpaliła na YouTubie kanał, na którym zaczęła śpiewać covery utworów znanych i lubianych. Dziś – dziewięć lat później – może pochwalić się nie tylko 728 tysiącami subskrybentów na tym kanale oraz 837 tysiącami obserwatorów na Instagramie, lecz i szturmem na świat mediów tradycyjnych (włączając w to udział w programie „Dancing With The Stars. Taniec z gwiazdami”).

Jak do tego doszło? Nie wiem. Jednak rozmowa z najpopularniejszą youtuberką wśród polskich piosenkarek na pewno pozwoli zrozumieć ów fenomen. Czas podpytać Magdę Beredę o to, jak zbudować karierę na byciu dziewczyną grzeczną i spokojną, bez sięgania po szok, skandal i kontrowersję oraz co wyniosła z debiutu przed kamerami telewizyjnymi.

Pogadamy też o hejcie – czy to w szkole, czy w internecie, imprezowaniu (zahaczając przy okazji o talenta taneczne mężczyzn), dubbingu oraz szczegółach dotyczących jej debiutanckiego albumu.

Czy osoba, która ma na koncie niecodzienną wersję przeboju „Przez twe oczy zielone” zespołu Akcent pokusiłaby się na growling w stylu Nergala? Jaka muzyka najczęściej wybrzmiewała w jej domu rodzinnym? Czy postawiła wszystko na jedną kartę, czy ma życiowy plan B, niezwiązany z internetem i śpiewem?

Uwaga: bonusowo Magda zaserwuje dżingle w postaci piosenek wykonywanych a capella.

Subskrybuj nasz kanał: https://bit.ly/naTemat_subskrybuj

źródło: naTemat.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.