35 FANTASTYCZNE SŁODKIE POMYSŁY I SZTUCZKI – 5-minutowe Sztuczki

5-minutowe Sztuczki – 35 FANTASTYCZNE SŁODKIE POMYSŁY I SZTUCZKI

ŁATWE I SMACZNE PRZEPISY NA SŁODKIE RZECZY

Zamiast męczyć się nad przygotowaniem pysznego dania w kuchni, możecie wypróbować coś prostszego i bardziej przystępnego. W tym filmiku pokażemy wam łatwe przepisy z prostymi składnikami, które pokochają wasi znajomi i rodzina.
Dodajcie jajko i trochę kawałków czekolady do słoika z kremem z migdałów. Z tak powstałego ciasta uformujcie ciasteczka i włóżcie je do piekarnika.
Podzielcie Skittles’y na kolory i rozgniećcie je naczyniem. Tak powstałe placki połóżcie jeden na drugim i zwińcie w jedną cukierkową kulę.
Zmieszajcie cukier z wodą i olejem i podgrzejcie w mikrofalówce. Dodajcie do mieszanki orzeszki ziemne. Wyłóżcie je potem na blaszkę, poczekajcie, aż masa ostygnie i delektujcie się podwieczorkiem.
Pokażemy wam też fajne pomysły na dekoracje, dzięki którym wasze ciasta i babeczki będą wyglądać, jakby były zrobione przez zawodowego cukiernika.
Najpierw zanurzcie widełek w kakao i odbijcie nim geometryczne wzorki na cieście.
Możecie też pokroić jabłko w cienkie plastry, upiec je w piekarniku i zrobić z nich urocze dekoracyjne różyczki.

Znaczniki czasu:
0:38 – Świetna przekąska ze Skittles’ów
3:14 – Urocze dekoracje ciast
4:49 – Pyszny czekoladowy makaronik
6:44 – Pyszne batony energetyczne
9:47 – Rozpuszczone cukierki vs lód
11:21 – Kolorowa dekoracja ciasta

Niniejszy filmik stworzony został w celach rozrywkowych. Nie gwarantujemy jego kompletności, bezpieczeństwa czy niezawodności. Wszelkie działania podejmowane w związku z informacjami zawartymi w tym filmie podejmowane są na własne ryzyko i nie ponosimy odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody lub straty. Chcąc samodzielnie wykonać obejrzany materiał, widz ma obowiązek kierować się kryteriami właściwej oceny i zdrowego rozsądku oraz zastosować właściwe środki ostrożności.

Filmik może zawierać działania wykonywane przez naszych aktorów w kontrolowanym środowisku. Jeśli planujesz samodzielnie wykonać obejrzany materiał, powinieneś kierować się kryteriami właściwej oceny, zdrowego rozsądku oraz zastosować odpowiednie środki ostrożności.

—————————————————————————

Zasubskrybuj nasz kanał:

5-MINUTOWE Sztuczki: https://goo.gl/6wuSmZ

Materiały stockowe (zdjęcia, filmy i in.)

https://www.depositphotos.com

https://www.shutterstock.com

https://www.eastnews.ru

Muzyka według Epidemic Sound: https://www.epidemicsound.com/

źródło: 5-minutowe Sztuczki

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.