34 PRZEKOMBINOWANYCH SZTUCZEK Z CEMENTU || PIĘKNE DEKORACJE DOMU – 5-minutowe Sztuczki

5-minutowe Sztuczki – 34 PRZEKOMBINOWANYCH SZTUCZEK Z CEMENTU || PIĘKNE DEKORACJE DOMU

SZTUCZKI I PROJEKTY Z CEMENTU, KTÓRE NA PEWNO CI SIĘ SPODOBAJĄ

Choć betonu zwykle używa się na budowie, można też wykorzystać go w domu. Zróbcie z niego od podstaw piękne projekty, przydatne przedmioty i inne przepiękne rzeczy.
Weźcie starą oponę i prześcieradło. Zanurzcie tkaninę w cemencie i połóżcie ją na oponie. Poczekajcie, aż wyschnie. Następnie przyklejcie z przodu szybę i stwórzcie własne akwarium – wszystko pokażemy w naszym tutorialu.
Kolejny świetny trik polega na tym, by wykorzystać wieczko z sześciennego pudełka i zrobić w nim własnoręcznie płytki do łazienki lub urocze podstawki na stolik do kawy.
Jeśli chcecie uporządkować biżuterię, wlejcie cement do rożków na lody i zdejmijcie je, kiedy masa zastygnie. Możecie położyć je na toaletce i przechowywać na nich pierścionki i bransoletki.
Wlejcie cement do foremki na kostki lodu i włóżcie do nich spinacze do papieru, a powstaną piękne stojaczki na zdjęcia.
Wlejcie cement do gumowej rękawiczki i oprzyjcie o coś solidnego. Kiedy masa zaschnie, zdejmijcie rękawiczkę i wykorzystujcie taką betonową rączkę jako stojak na telefon.

Znaczniki czasu:
0:07 – Urocze własnoręcznie robione akwarium
2:32 – Urocze stojaczki na zdjęcia
4:23 – Jak wykorzystać stare przedmioty
6:19 – Własnoręcznie robiona doniczka
9:17 – Sztuczki z modeliny
11:56 – Pomysły na dekoracje domu

Niniejszy filmik stworzony został w celach rozrywkowych. Nie gwarantujemy jego kompletności, bezpieczeństwa czy niezawodności. Wszelkie działania podejmowane w związku z informacjami zawartymi w tym filmie podejmowane są na własne ryzyko i nie ponosimy odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody lub straty. Chcąc samodzielnie wykonać obejrzany materiał, widz ma obowiązek kierować się kryteriami właściwej oceny i zdrowego rozsądku oraz zastosować właściwe środki ostrożności.

Filmik może zawierać działania wykonywane przez naszych aktorów w kontrolowanym środowisku. Jeśli planujesz samodzielnie wykonać obejrzany materiał, powinieneś kierować się kryteriami właściwej oceny, zdrowego rozsądku oraz zastosować odpowiednie środki ostrożności.

—————————————————————————

Zasubskrybuj nasz kanał:

5-MINUTOWE Sztuczki: https://goo.gl/6wuSmZ

Materiały stockowe (zdjęcia, filmy i in.)

https://www.depositphotos.com

https://www.shutterstock.com

https://www.eastnews.ru

Muzyka według Epidemic Sound: https://www.epidemicsound.com/

źródło: 5-minutowe Sztuczki

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.