32 NIESAMOWITE ZASTOSOWANIA DLA ALOESU – 5-minutowe Sztuczki

5-minutowe Sztuczki – 32 NIESAMOWITE ZASTOSOWANIA DLA ALOESU

JAK WYKORZYSTAĆ ALOES NA CO DZIEŃ

Aloes to jeden z najlepszych produktów. Możecie użyć go w kuchni, posmarować nim skórę, stosować w makijażu, pielęgnacji skóry, włosów, a nawet w sytuacjach awaryjnych. W tym filmiku pokażemy wam, jak wykorzystać tę roślinę i stworzyć z niej produkty, które rozwiążą wszystkie wasze problemy.
Możecie wycisnąć sok z aloesu, zamrozić go i zrobić kostki lodu do lemoniady.
Zblendujcie aloes na papkę. Weźcie chusteczkę i wytnijcie w niej otwory na oczy, usta i nos. Zamoczcie papier w aloesie, żeby zrobić sobie odżywczą maseczkę w płachcie.
Żeby pozbyć się pryszczy, zmieszajcie żel aloesowy z pastą do zębów. Zanurzcie w tej mieszance patyczek kosmetyczny i nakładajcie ją miejscowo na wypryski.
Pokażemy wam też jak zrobić własny utrwalacz do makijażu w sprayu. Potrzebujecie wodę, żel aloesowy, olejek eteryczny i wyciąg z oczaru.

Znaczniki czasu:
0:46 – Zalety aloesu
3:43 – Sposób na suchą skórę
5:42 – Aloes na ratunek
8:42 – Domowa maseczka nawilżająca
10:44 – Sposób na podrażnioną skórę
13:22 – Ciekawa sztuczka z podkładem
15:46 – Domowy płyn do demakijażu
Niniejszy filmik stworzony został w celach rozrywkowych. Nie gwarantujemy jego kompletności, bezpieczeństwa czy niezawodności. Wszelkie działania podejmowane w związku z informacjami zawartymi w tym filmie podejmowane są na własne ryzyko i nie ponosimy odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody lub straty. Chcąc samodzielnie wykonać obejrzany materiał, widz ma obowiązek kierować się kryteriami właściwej oceny i zdrowego rozsądku oraz zastosować właściwe środki ostrożności.

Filmik może zawierać działania wykonywane przez naszych aktorów w kontrolowanym środowisku. Jeśli planujesz samodzielnie wykonać obejrzany materiał, powinieneś kierować się kryteriami właściwej oceny, zdrowego rozsądku oraz zastosować odpowiednie środki ostrożności.

—————————————————————————

Zasubskrybuj nasze kanały:

5-MINUTOWE Sztuczki: https://goo.gl/6wuSmZ

JASNA STRONA: https://goo.gl/T3WBw5

5-MINUTOWE SZTUCZKI dla DZIECI: https://goo.gl/83L3re

PRAWDZIWE HISTORIE: https://goo.gl/4fXJWX

Materiały stockowe (zdjęcia, filmy i in.)

https://www.depositphotos.com

https://www.shutterstock.com

https://www.eastnews.ru

Muzyka według Epidemic Sound: https://www.epidemicsound.com/

źródło: 5-minutowe Sztuczki

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.