31 POMYSŁÓW NA MINIATUROWE JEDZENIE || MININALEŚNIKI, MINIBURGERY – 5-minutowe Sztuczki

5-minutowe Sztuczki – 31 POMYSŁÓW NA MINIATUROWE JEDZENIE || MININALEŚNIKI, MINIBURGERY

POMYSŁY NA UROCZE MINIATUROWE JEDZENIE, KTÓRE MUSISZ WYPRÓBOWAĆ JUŻ DZIŚ

Miniaturowe potrawy i wyroby zawsze wydają się bardziej urocze i apetyczne. Ich stworzenie wymaga jednak dużo więcej wysiłku, precyzji i umiejętności. Dziś pokażemy kilka fajnych wskazówek i sztuczek, które ułatwią wam pracę!
Przełóż ciasto naleśnikowe do butelki po napoju i zrób niewielki otwór w nakrętce. Następnie wylej placuszki na patelnię i smaż na małym ogniu. Gdy mininaleśniki będą złote, przełóż je do miski, dodaj na wierzch trochę syropu i gotowe!
Możesz także przygotować ciasto i zrobić otwór w środku, a następnie dodać do niego trochę koncentratu pomidorowego i dodatków do pizzy. W ten sposób zrobisz pyszne małe pizze przypominające pączki!
Zobaczysz również, jak ozdobić lukrem ciasteczka, które będą idealne na każde przyjęcie.
A jeśli jesteś w biurze i chcesz przyrządzić coś prostego, pokrój bułkę w małe kostki i umieść w kubku do kawy, a następnie dodaj jedno jajko, sos pomidorowy, parmezan, papryczki i pomidory. Włóż całość do mikrofalówki na dwie minuty i gotowe!

Czas:
1:13 – Pączkowy burger
2:12 – Niesamowite pomysły na ciasteczka
5:09 – Sposoby na przekąski na drogę
7:34 – Niesamowite triki z pizzą
9:25 – Dekorowanie jedzenia
11:46 – Pączek-pingwin

Niniejszy filmik stworzony został w celach rozrywkowych. Nie gwarantujemy jego kompletności, bezpieczeństwa czy niezawodności. Wszelkie działania podejmowane w związku z informacjami zawartymi w tym filmie podejmowane są na własne ryzyko i nie ponosimy odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody lub straty. Chcąc samodzielnie wykonać obejrzany materiał, widz ma obowiązek kierować się kryteriami właściwej oceny i zdrowego rozsądku oraz zastosować właściwe środki ostrożności.

Filmik może zawierać działania wykonywane przez naszych aktorów w kontrolowanym środowisku. Jeśli planujesz samodzielnie wykonać obejrzany materiał, powinieneś kierować się kryteriami właściwej oceny, zdrowego rozsądku oraz zastosować odpowiednie środki ostrożności.

—————————————————————————

Zasubskrybuj nasz kanał:

5-MINUTOWE Sztuczki: https://goo.gl/6wuSmZ

Materiały stockowe (zdjęcia, filmy i in.)

https://www.depositphotos.com

https://www.shutterstock.com

https://www.eastnews.ru

Muzyka według Epidemic Sound: https://www.epidemicsound.com/

źródło: 5-minutowe Sztuczki

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.