31 NIEZBĘDNYCH GADŻETÓW NA BIWAK || SZTUCZKI W PODRÓŻY I PLENERZE ORAZ SPOSOBY NA PRZETRWANIE – 5-minutowe Sztuczki

5-minutowe Sztuczki – 31 NIEZBĘDNYCH GADŻETÓW NA BIWAK || SZTUCZKI W PODRÓŻY I PLENERZE ORAZ SPOSOBY NA PRZETRWANIE

PRZETESTOWALIŚMY POPULARNE W MEDIACH SPOŁECZNOŚCIOWYCH GADŻETY I OTO CO SIĘ WYDARZYŁO

Choć nadszedł już październik i coraz bliżej do Halloween, wygląda na to, że w niektórych miejscach nadal jest gorąco. Dlaczego więc nie skorzystać z tej pięknej pogody i nie wybrać się na biwak w lesie? Ale nie martwcie się – zabieramy ze sobą genialne gadżety na przetestowanie!
Plastik jest bardzo wytrzymały, ale czasami nawet najmniejsze uderzenie może go złamać i zrobić w nim dziurę. Istnieje łata, którą możecie przykleić na pęknięcie albo przecięcie i naprawić uszkodzony element.
Nie potrzebujecie dodatkowej baterii, żeby ładować telefon na łonie natury. Odkryliśmy napędzany ręcznie gadżet, który wytwarza energię kinetyczną. Następnie maleńka prądnica w urządzeniu przekształca ją na energię elektryczną, a telefon zaczyna się ładować.
Kolejny genialny gadżet to wielofunkcyjny przyrząd. Wszystko w jednym – widelec, nóż, klucz, otwieracz do puszek i nie tylko!

Znaczniki czasu:
2:11 – Urządzenie wielofunkcyjne
2:37 – Wiatrak na baterie słoneczne
4:50 – Jak zabezpieczyć rzeczy na plaży
6:01 – Szybki sposób krojenia arbuza na małe kawałki
7:53 – Jak oczyścić nogi z piasku
9:50 – Naturalny środek odstraszający na komary
13:26 – Naturalny sposób na ból głowy

Niniejszy filmik stworzony został w celach rozrywkowych. Nie gwarantujemy jego kompletności, bezpieczeństwa czy niezawodności. Wszelkie działania podejmowane w związku z informacjami zawartymi w tym filmie podejmowane są na własne ryzyko i nie ponosimy odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody lub straty. Chcąc samodzielnie wykonać obejrzany materiał, widz ma obowiązek kierować się kryteriami właściwej oceny i zdrowego rozsądku oraz zastosować właściwe środki ostrożności.

Filmik może zawierać działania wykonywane przez naszych aktorów w kontrolowanym środowisku. Jeśli planujesz samodzielnie wykonać obejrzany materiał, powinieneś kierować się kryteriami właściwej oceny, zdrowego rozsądku oraz zastosować odpowiednie środki ostrożności.

Wszystkie nazwy produktów i firm pojawiające się w filmiku są znakami towarowymi™ lub zastrzeżonymi® znakami towarowymi należącymi do odpowiednich właścicieli. Posługiwanie się nimi nie oznacza powiązania z daną marką ani korzystania z jej wsparcia.

—————————————————————————

Zasubskrybuj nasz kanał:

5-MINUTOWE Sztuczki: https://goo.gl/6wuSmZ

Jasna Strona: https://www.facebook.com/Jasna-Strona-104251721126053/

Materiały stockowe (zdjęcia, filmy i in.)

https://www.depositphotos.com

https://www.shutterstock.com

https://www.eastnews.ru

Muzyka według Epidemic Sound: https://www.epidemicsound.com/

źródło: 5-minutowe Sztuczki

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *